حضور ناوگان حمل و نقلی خلیج فارس در مناطق سیل زده

فروردین, 1398 حمل بار

با دستور مدیرعامل شرکت 4 دستگاه از ناوگان حمل و نقلی خلیج فارس حامل کالاهای اساسی مورد نیاز سیل زدگان ارسال شد.

امدادرسانى در مناطق سيل زده کشور ادامه دارد، راه هاى ارتباطى شريانى بازگشايى شده است. به دنبال وقوع سيلاب در نقاط مختلف کار امدادرسانى وارد چندمين هفته خود شده ، بالگردهاى امداد و نجات هلال احمر، ارتش و سپاه به يارى مردم سيل زده شتافته و کار امدادرسانى به سيل زدگان استمرار دارد. در شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس نیز در راستاى انجام وظيفه ملى در امداد رسانى به هموطنان حادثه ديده از سيل اخير، با دستور  پیمان اسرارى مدير عامل شركت و تاكيد بر خدمت رسانى مضاعف به آسيب ديدگان در قالب كمكهاى غير نقدى در اين خصوص،٤ دستگاه خودرو كاميون سنگين به استانهاى لرستان و گلستان اعزام گرديد.

 به گزارش خبرنگار  روابط عمومى در حال حاضر ٢دستگاه از اين خودروها در استان لرستان در حال انجام عمليات حمل كالا ميباشند و يك دستگاه خودرو  با محموله ٥٠ هزار كيسه خالى از  شعبه تهران به استان گلستان و همچنين يك دستگاه خودرو حامل ٣٠ هزار قرص نان از شعبه تهران به استان لرستان اعزام شده است.

گفتنی است امدادرسانى ارگانها و سازمانهای مختلف به مردم سيل زده باعث شده است تا به ميزان بسيار زيادى از حجم آسيب هاى احتمالی کاسته شود و اين کمک رسانى ها تا اتمام مشکلات مردم ادامه دارد.

برچسب ها