حضور ناوگان حمل و نقلی خلیج فارس در مناطق سیل زده

فروردین, 1398 حمل بار

با دستور مدیرعامل شرکت ۴ دستگاه از ناوگان حمل و نقلی خلیج فارس حامل کالاهای اساسی مورد نیاز سیل زدگان ارسال شد.

امدادرسانى در مناطق سیل زده کشور ادامه دارد، راه هاى ارتباطى شریانى بازگشایى شده است. به دنبال وقوع سیلاب در نقاط مختلف کار امدادرسانى وارد چندمین هفته خود شده ، بالگردهاى امداد و نجات هلال احمر، ارتش و سپاه به یارى مردم سیل زده شتافته و کار امدادرسانى به سیل زدگان استمرار دارد. در شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس نیز در راستاى انجام وظیفه ملى در امداد رسانى به هموطنان حادثه دیده از سیل اخیر، با دستور  پیمان اسرارى مدیر عامل شرکت و تاکید بر خدمت رسانى مضاعف به آسیب دیدگان در قالب کمکهاى غیر نقدى در این خصوص،۴ دستگاه خودرو کامیون سنگین به استانهاى لرستان و گلستان اعزام گردید.

 به گزارش خبرنگار  روابط عمومى در حال حاضر ٢دستگاه از این خودروها در استان لرستان در حال انجام عملیات حمل کالا میباشند و یک دستگاه خودرو  با محموله ۵٠ هزار کیسه خالى از  شعبه تهران به استان گلستان و همچنین یک دستگاه خودرو حامل ٣٠ هزار قرص نان از شعبه تهران به استان لرستان اعزام شده است.

گفتنی است امدادرسانى ارگانها و سازمانهای مختلف به مردم سیل زده باعث شده است تا به میزان بسیار زیادى از حجم آسیب هاى احتمالی کاسته شود و این کمک رسانى ها تا اتمام مشکلات مردم ادامه دارد.

برچسب ها