پوشش جغرافیایی ما در سراسر ایران

get
نهاده های ارائه ی خدمات:
 • شعب و نمایندگی‌ها: این شرکت دارای 23 شعبه و 81 نمایندگی در سراسر کشور است.
 • ترمینال‌ها: شرکت در شهرهای اسلام‌شهر، زاهدان، چابهار، مهریز یزد، تبریز و کرمان دارای ترمینال ملکی می‌باشد.
 • غرفه‌ها: پایانه‌های باربری شهرها را می‌توان به‌عنوان بازار حمل و نقل تجاری هر شهری محسوب نمود. شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج‌فارس با در اختیار داشتن 21 غرفه صدور بارنامه در پایانه‌های باربری کشور، سعی نموده است تا همواره به‌عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات پشتیبانی در مقیاس بزرگ در این بازار رقابتی به فعالیت بپردازد.
 • شبکه تعمیرگاهی: شبکه تعمیرگاهی شرکت به عنوان بخشی از فعالیت‌های پشتیبانی تأثیر قابل توجهی بر بهبود کیفیت خدمات حمل و نقل دارد. این شرکت با دارا بودن امکانات مناسب تعمیراتی در سراسر کشور، از توانمندی لازم جهت آماده و در سیر بودن ناوگان خود برخوردار است. در این راستا شرکت در سال 88 موفق به اخذ مجوز نمایندگی خدمات پس از فروش ایران خودرو دیزل (گواه) گردید که در ابتدای سال 90 به بهره‌برداری رسید. شبکه تعمیرگاهی شرکت را می­توان از دو زاویه امکانات فیزیکی و نیروی انسانی فنی مورد بررسی قرار داد. بر این اساس، شرکت مجموعاً 15.455 مترمربع فضای تعمیراتی مسقف در اختیار دارد. همچنین علاوه بر نیروی انسانی فعال در ترمینال مرکزی، در شعب تهران، کرج، کرمان، تبریز و زاهدان نیروی فنی مستقر می­باشد.
 • مرکز مکانیزه‌ی معاینه‌ی فنی خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین: این مرکز با تکنولوژی بالا طبق آخرین استانداردهای روز اروپا با ظرفیت معاینه‌ی 200 کامیون در روز می باشد.

شعبه مدیریت تلفن پست الکترونیک
اراک عطاء‌اله حسینی ۸۶۳۳۱۲۳۲۱۵ markazi@pgtco.ir
اردبیل روحی ۴۵۳۳۶۳۴۵۱۳ ardebil@pgtco.ir
ارومیه سعید میرزائی ۴۴۳۲۷۷۸۸۹۲ orumiye@pgtco.ir
اصفهان مسعود ادیب ۳۱۳۶۶۵۰۴۳۴ isfahan@pgtco.ir
اهواز احمد سلامی ۶۱۵۲۲۴۱۲۳۹ ahvaz@pgtco.ir
ایلام کیوان شادپی ۸۴۳۲۲۳۸۸۱۴ ilam@pgtco.ir
بجنورد محمد دهقان پیر ۵۸۳۲۲۲۵۶۱۶ bojnord@pgtco.ir
بندرامام ساسان مرادی ۶۱۳۳۷۳۱۶۰۶ bandaremam@pgtco.ir
بندرعباس هادی حافظی ۷۶۳۳۶۸۰۰۱۶ bandarabbas@pgtco.ir
بیرجند محمدتقی ضمانی مقدم ۵۶۳۲۳۲۳۲۶۲ birjand@pgtco.ir
تبریز محمود خاتمی ۴۱۳۲۶۱۱۵۷۱ tabriz@pgtco.ir
تهران رحیمعلی پیرو ۲۱۵۵۰۶۸۸۴۷ tehran@pgtco.ir
چابهار محمد شهرکی ۵۴۳۵۳۳۰۴۲۹ chabahar@pgtco.ir
رشت بهزاد جمالزهی ۹۱۱۸۰۷۱۹۰۰ rasht@pgtco.ir
زاهدان رضا شهرکی ۵۴۳۳۴۱۴۸۳۹ zahedan@pgtco.ir

شعبه مدیریت تلفن پست الکترونیک
زنجان محمد غفاری ۲۴۳۳۷۷۶۱۳۹ zanjan@pgtco.ir
سمنان ابوالقاسم سعیدی ۲۳۳۳۳۳۲۳۱۵ semnan@pgtco.ir
سنندج اسماعیل آقایی ۸۷۳۳۲۴۸۶۴۰ sanandaj@pgtco.ir
شیراز محمدحسین بحرانی ۷۱۳۷۳۰۴۹۵۰ shiraz@pgtco.ir
قزوین علیرضا فرخ مهر ۲۸۳۳۳۷۴۳۸۹ ghazvin@pgtco.ir
سبزوار مهدی رضوانی فر ۵۱۴۴۶۴۰۰۳۴
کرج اسماعیل زین العابدین ۲۶۳۶۶۱۴۷۹۵ karaj@pgtco.ir
کرمان آرمان سرابندی ۳۴۳۲۶۱۴۱۱۷ kerman@pgtco.ir
کرمانشاه مازیار عزیزی نهاوندی ۸۳۳۸۲۴۷۶۳۳ kermanshah@pgtco.ir
گرگان علی بهاری ۱۷۳۲۴۳۰۷۱۰ golestan@pgtco.ir
مازندران علی قاسمی ۱۱۳۳۱۱۱۸۷۶ mazandaran@pgtco.ir
مشهد محمدرضا سلطانی ۵۱۳۲۷۱۵۳۹۰ mashhad@pgtco.ir
نسیم شهر محمدحسن شرف‌الدین ۲۱۵۵۲۹۵۷۹۰ nasimshahr@pgtco.ir
لرستان یوسف شرفی‌فر ۶۶۴۲۴۶۸۴۹۹   lorestan@pgtco.ir
همدان امید مکی ۸۱۳۲۶۶۱۰۱۹ hamedan@pgtco.ir
یزد مهدی نیک منش ۰۳۵۳۲۵۱۳۰۸۱ yazd@pgtco.ir

دغدغه چابک سازی شعب

برابر چارت سازمانی کلیه شعب و نمایندگیها موظفند کلیه امورات خود را از طریق واحد امور شعب و نمایندگیها پیگیری نمایند. این واحد جمع آوری اطلاعات عملکرد و رتبه بندی شعب، امورات پرسنلی، پروانه فعالیت، مشکلات شعب با سازمانهای مرتبط با فعالیت و… را در تمامی حوزه ها دریافت و پس از جمع بندی، تفکیک و تمیز آن، از واحدهای ستادی ترمینال مرکزی تا حصول نتیجه و انعکاس نتایج پیگیری می نماید.

در راستای توسعه بازار، حمل سیمان مازندران از مبدا نکا عملیاتی گردید

جهت ورود به بازارهای حمل جدید و ارتقاع جایگاه شرکت، مجوز فعالیت در شرکت سیمان مازندران دریافت و عملیات حمل محموله سیمان از مبداء شهرستان نکا به مقاصد داخل استان و همچنن سراسر کشور به عنوان اولین قرارداد حمل در سال ۱۴۰۱ تحقق یافت.

فعالیت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس در منطقه خواف خراسان

با فعال سازی مجدد غرفه شرکت در منطقه خواف خراسان در کنار ۲۷ شرکت حمل و نقل در این منطقه و قابلیت صدور بارنامه، دریچه ای نو برای بازار حمل حفارس فراهم شد.

آغاز به کار شعبه مهریز یزد

سنوات گذشته فعالیت خلیج فارس در مهریز فقط در حد یک نمایندگی بود و چندین سال تجربه تعطیلی را به خود گرفت اما با همت و برنامه ریزی انجام شده مدیریت کلان شرکت در راستای توسعه بازار، شعبه مهریز یزد شرکت حمل و نقل خلیج فارس فعالیت خود را آغاز و اولین بارنامه در شعبه مذکور صادر گردید‌.

صدور بارنامه بر اساس پروانه بزرگ مقیاس هوشمند حفارس در استان‌های خوزستان، اردبیل و سمنان

از زمان دریافت پروانه بزرگ مقیاس هوشمند حمل و نقل بین المللی خلیج فارس قریب به یکسال می‌گذرد و برکات و نتایج این دستاورد بزرگ هر روز اثرات خود را نمایان می‌سازد و شعب شرکت خلیج فارس یکی پس از دیگری با اتکا به این توانمندی در حال گسترش فعالیتهای خود هستند. در هفته گذشته سه استان سمنان، اردبیل و خوزستان از ظرفیت پروانه بزرگ مقیاس هوشمند بهره گیری کرده و اولین بارنامه های خود را بر اساس همین ظرفیت در شهرهای مختلف استان صادر کردند.

سر و سامان بخشیدن به امور شعب و نمایندگیها

از دیگر اقدامات انجام شده پس از تشکیل معاونت اجرائی سروسامان بخشیدن به امور شعب و نمایندگیها بوده و در این راستا با تدوین آئین نامه ها و دستورالعملهای همسو با سیاستهای هیئت مدیره، تمرکز اطلاعات، رتبه بندی شعب، فعال سازی شعب و نمایندگیهای غیرفعال و پویا نمودن شعب، شعار انتفاع به موازات عملکرد را جامه عمل پوشانده است. اکنون شعب و نمایندگیها به این نکته واقفند که در صورت فعالیت و کسب درآمد علاوه بر اینکه جایگاه برند حمل و نقل خلیج فارس را ارتقاء خواهند بخشید از محل درآمد نیز منتفع خواهند شد.

نتایج موثر بازدیدهای استانی شرکت

در این راستا در طول سه ساله اخیر بازدیدهای استانی در دستور کار قرار گرفته که این بازدیدها علاوه بر رصد عینی فعالیت ها در سطح شعب این پیام را ابلاغ می نماید که مدیریت شرکت محدود به ترمینال مرکزی نبوده و فعالیت شعب و نمایندگی ها و مدیران و پرسنل شاغل از جایگاه ارزنده ای برخوردار بوده و می باشد. از دیگر اهداف این بازدیدها شفاف سازی سیاستهای هیئت مدیره و ابلاغ مراتب و نیز دیدار چهره به چهره با مشتریان عمده و نهادهای نظارتی مرتبط با شعب در سطح استان ها می باشد که نتایج ارزنده ای را در برداشته است.
از جمله این نتایج می توان به شناسایی عینی نقاط ضعف و قوت شعب، بازارهای جدید، پتانسیل موجود، برنامه ریزی در جهت بهینه سازی فرایندها به تناسب موقعیت جغرافیایی، تبدیل ظرفیتهای بالقوه به بالفعل و… می باشد.

رتبه بندی شعب و نمایندگی ها - آبان ۱۴۰۰ -

با توجه به روند سنوات گذشته، در جهت رتبه بندی شعب و نمایندگی های شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس، شاخص های رتبه بندی بر اساس جداول ذیل با در نظر گرفتن ضرایب اهمیت تعیین شده در سیستم مبتنی بر دانش خبره محور (KBS) بازتعریف  گردید. برخلاف روش قبلی؛ در تحلیل جدید، نوع حمل تجاری و شرکتی در حمل آرد و سایر محصولات، مبنای محاسبه رتبه‌بندی شعب و نمایندگی ها بوده، که اطلاعات بروز آن در سامانه کارگو ثبت شده است.
 • شاخص های رتبه بندی

  1390
  • تناژ با ۳۰۰ امتیاز
  • سود و زیان با ۲۵۰ امتیاز
  • عملکرد درآمدی ناوگان ملکی با ۲۰۰ امتیاز
  • بهره وری مالی با ۱۵۰ امتیاز
  • بین الملل با ۱۰۰ امتیاز
 • شاخص های رتبه بندی

  1400
  • درآمد بار آزاد شرکتی با ضریب اهمیت ۱/۲۵
  • درآمد بار آزاد تجاری با ضریب اهمیت ۱/۵۰
  • درآمد بار قراردادی شرکتی با ضریب اهمیت ۰/۷۵
  • درآمد بار قراردادی تجاری با ضریب اهمیت ۱
 • شاخص های رتبه بندی

  1400
  • درآمد آرد آزاد شرکتی با ضریب اهمیت ۱/۲۵
  • درآمد آرد آزاد تجاری با ضریب اهمیت ۱/۵۰
  • درآمد آرد دولتی شرکتی با ضریب اهمیت ۰/۷۵
  • درآمد آرد دولتی تجاری با ضریب اهمیت ۱
شعبه چابهار- رتبه اول
شعبه تهران - رتبه دوم
شعبه شیراز - رتبه سوم
نمایندگی نکاء - رتبه اول
نمایندگی بوشهر - رتبه دوم
نمایندگی اصفهان - رتبه سوم

ما در بخش حمل بار شما را همراهی خواهیم کرد

مسعود عزیزی مسعود عزیزی مشاور امور شعب
مسعود عزیزی مشاور امور شعب تمدید پروانه فعالیت شعب، اجاره غرفه،رتبه بندی شعب، مجوز صدور حواله جات و تامین کامیون برای حمل بارهای فورس گوشه ای از حوزه فعالیت من است.با شماره ۵۶۳۷۰۸۹۵ جزئیات پروفایل
آرش اسکندریان آرش اسکندریان مدیر ناوگان
آرش اسکندریان مدیر ناوگان با من در تماس باشید با شماره ۵۶۳۴۲۴۵۵ جزئیات پروفایل
جواد صادقی مجد جواد صادقی مجد معاون بازرگانی داخلی و خارجی
جواد صادقی مجد معاون بازرگانی داخلی و خارجی با من در تماس باشید با شماره ۵۶۳۷۴۱۰۳ جزئیات پروفایل
مرجان حقی مرجان حقی رئیس امور قراردادها
مرجان حقی رئیس امور قراردادها من با عقد قراردادهای حمل و نقل ترکیبی، ارتباط با مشتریان (CRM) و شرکت در مناقصات به پویایی شرکتم کمک می کنم. با من در تماس باشید با شماره ۵۶۳۷۰۸۹۱ جزئیات پروفایل
فرانک وهابی مجرد فرانک وهابی مجرد امور قراردادها
فرانک وهابی مجرد امور قراردادها من با پیگیری مناقصات، ارتباط با مشتریان و پشتیبانی حمل بار در هر کجا و هر زمان این مجموعه را یاری می کنم.با من در تماس باشید با شماره ۵۶۳۵۷۰۰۸ جزئیات پروفایل
علیرضا اولیایی علیرضا اولیایی پشتیبانی و هماهنگی امورشعب
علیرضا اولیایی پشتیبانی و هماهنگی امورشعب با پشتیبانی کارتخوان شعب،جمع آوری آمار و اطلاعات آنها، ویرایش مشخصات در سامانه راهداری و عضویت در کمیسیون خسارات پاسخگوی مشکلات شما هستم.با شماره ۵۶۳۷۰۸۹۵ جزئیات پروفایل
علی نیک نژاد علی نیک نژاد مدیر برنامه ریزی حمل
علی نیک نژاد مدیر برنامه ریزی حمل بررسی وصول بارنامه ها و تایید برنامه های حمل و کاردکس شعب به عهده من است.با من در تماس باشید با شماره ۵۶۳۷۱۷۷۳ جزئیات پروفایل
علی ملکی نظری علی ملکی نظری معاون برنامه ریزی حمل گندم
علی ملکی نظری معاون برنامه ریزی حمل گندم کنترل بارنامه های صادره، محاسبه کمیسیون درآمد و بازاریابی، تعیین مسیر ناوگان ملکی شرکت و رصد و پیگیری از محل بارگیری تا تخلیه در حوزه فعالیت من می باشد. ۵۶۳۷۱۷۷۴ جزئیات پروفایل