طعم خوش دید و بازدید نوروزی در شركت حمل و نقل بين المللى خليج فارس

فروردین, 1398 مناسبتهای داخلی

با حضور اعضأ هيئت مدير و مدير عامل در محل دفتر مركزى شركت مراسم آغاز سال كارى ١٣٩٨ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم که به روال سال های گذشته با حضور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره و مدیران ستادی و کارکنان برگزار شد؛ آقاى غلامحسين مصلح رئيس هيئت مديره به ايراد سخنرانى پرداخت و ضمن تبريك آغاز سال نو و اعياد ماههاى مبارك رجب و شعبان از همراهى ،صبر و بردبارى همه همكاران در سال ١٣٩٧ تشكر نمود و با اشاره به شعار رونق توليد در سال ١٣٩٨ زمينه براى پيشبرد اهداف شركت را مناسب دانست.

در ادامه اين مراسم آقاى پيمان اسرارى مدير عامل شركت نيز با بيان رفع بسيارى از مشكلات در سال ١٣٩٧، سال ١٣٩٨ را سال پويايى،شكوفايى و بروز خلاقيت در كارها اعلام و از زحمات يكايك پرسنل شركت تقدير نمود.

در اين تجمع از مرحوم حسين احدى پرسنل فقيد شعبه شيراز كه در حين ماموريت كارى در سيل اخير شهر شيراز  دار فانى را وداع نمود، با ذكر صلوات و قرائت فاتحه يادآورى و تقدير به عمل آمد.

مراسم دید و بازدید نوروزی کارکنان که از ساعت 12:30 در مقابل ساختمان نمازخانه مرکزی آغاز شده بود و تا اذان ظهر ادامه داشت؛ همچون سالهاي گذشته خانواده بزرگ خلیج فارس باشوق فراوان دور هم جمع شدند و آرزوی سالی خوب و پر برکت را برای همدیگر داشتند.

در پايان مراسم، با پذيرايي اعضا از يكديگر و در نهايتِ اميد به آينده خوب به اتمام رسيد.

برچسب ها