مدیران و پرسنل مجرب در حوزه حمل و نقل
بارانداز غلات در شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس
حمل گندم از بنادر
حمل پسماند شهری
تعمیرگاه مجهز با کارشناسان فنی و مجرب
نمایی از مجموعه در اختیار دفترمرکزی

ماموريت شرکت حمل و نقل بين المللی خليج فارس

شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج‌فارس با تأکید بر اصل مشتری‌محوری نهایت سعی و تلاش خود را جهت ارائه خدمات لجستیک به‌ویژه حمل و نقل سریع، ایمن و ارزان در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی به‌کار می‌گیرد. ما با بکارگیری مجموعه‌ای از راهکارهای نوآورانه در راستای تکمیل زنجیره‌ي عرضه با هدف تقویت بنیان­های اقتصادی جامعه و برآورده نمودن منافع همه ذینفعان، گام بر می­داریم.

با توجه به موارد فوق، فعاليت شرکت تنها به انجام امور حمل و نقل جاده اي محدود نبوده و اين شرکت مي تواند با ورود به بخش هاي مختلف خدمات پشتيباني فعاليت خويش را گسترش دهد. در اين راستا و بر اساس تقاضاي بالقوه و فراوان موجود در فضاي کسب و کار اقتصادي داخل و خارج از کشور جهت ارائه خدمات يکپارچه و هماهنگ پشتيباني از سوي شرکت هاي حمل و نقلي و با توجه به سياست هاي جديد تبيين شده شرکت در اين خصوص ورود به فعاليت هاي جديد و در دسترس در سرلوحه برنامه هاي شرکت قرار گرفته است.

سرويس های ما

ردياب مجهز

مانيتورينگ راننده و ناوگان و گزارش آنلاين از موقعيت کالاي ارسالي

صدور بارنامه جاده اي

قابليت صدور بارنامه و حمل کالا توسط ماشين هاي ملکي و تجاري

سيلوي فلزي

تجهيزات كنترلي پيشرفته مكانيزه و اتوماتيك در بخش تخليه و بارگيري با ظرفيت 70000 تن

معاينه فني

مرکز معاينه فني خودروهاي سنگين و نيمه سنگين در دفتر مرکزي.

تعميرگاه

دارا بودن تعميرگاه جهت تعمير خودروهاي سنگين و نيمه سنگين با همه امکانات مدرن

انبارهاي روباز

سيلوي روباز با ظرفيت حدود 350000 تن از با كيفيت ترين سيلوهاي روباز كشور

عرضه سهام

عرضه سهام شرکت در بورس اوراق بهادار براي تحقق اصل 44 و خصوصي‌سازي

کارواش

سيستم کارواش موجود در دفتر مرکزي از مجهزترين سيستم هاي روز دنيا.

سيستم جامع حمل و نقل

ثبت و مانيتورينگ بارنامه و پرداخت پسکرايه در کليه شعب و نمايندگي‌ها

مجموعه فنی و تعمیرگاهی شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

امكانات و شرايط مجموعه فني شركت از نظر سرويس دهي:

هسته اصلي و سنگ زيرين اين بخش وابسته به قطعات خودرو مي باشد كه تهيه اين قطعات از طريق پشتيباني و انبار بدون فوت وقت موجب تسريع در عملكرد اين قسمت و بالطّبع واحدهاي زيرمجموعه آن مي شود. مجموعه فني شركت يكي از بزرگترين و مجهزترين تعمير گاههاي كشور و حتي فراتر از آن است كه با محيطي وسيع داراي 7 سوله تعميرگاهي، انبار قطعات وسيع و محوطه ي تعميرگاهي با وسعتي بالغ بر 15هزار و 500 متر مربع و توان پذيرش و سرويس دهي تعميرات مكانيكي طرح قديم و جديد، چرخ و لنت، آهنگري، پسماند، صافكاري، نقاشي، كنترل، مكانيكي سبك، ترمز بندي، رادياتور سازي، كارواش، سرويس كاري، پمپ سازي، تراشكاري، فايبر گلاس مي باشد كه با امكانات فوق و نيروهاي متخصص توانايي سرويس دهي ايده آل به بخش خصوصي را دارا مي باشد. طبق آمارهاي گذشته مدت زمان خواب كشنده ها در قسمت فني به دليل نياز به قطعات و بوروكراسي اداري و عدم هماهنگي واحدهاي زير مجموعه فني 39 دستگاه برآورد شده بود كه اين رقم با ارائه

راهكارهاي جديد مديريتي راهكارهاي جديد مديريتي محمدرضا گودرزی، با سابقه 21 سال كار اجرائي در ارگانها و سازمان هايي همچون شهرداري، بازرگاني و در بخش هاي عمران و پسماند شركت خليج فارس ميباشد. او از سال 77 در شركت خليج فارس مشغول به فعاليت شده

و همت و تلاش پرسنل سختكوش اين بخش به 12 دستگاه رسيده ؛ البته امكان دارد موردي پيش آيد كه به طور مثال نياز به تراشكاري و يا غيره داشته باشيم بدين منظور پس از ارسال آن به خارج از شركت مدت زمان توقف خودرو به 3 روز برسد ولي در داخل شركت به هيچ عنوان توقف نداريم.

مزيت هاي مركز خدمات فني و خودرويي خليج فارس نسبت به ساير مراكز:

مهمترين مزيت سرعت انجام عمليات اين مركز خدماتي مي باشد. با توجه به پروسه وقتگير شناسايي، اعلام و تهيه كالا كه با واحدهاي ديگر مانند پشتيباني و انبار در تعامل است و طبق برنامه زمانبندي معين كه در اين بخش اجرايي شده و سبب تسريع امور جاري شده و در نهايت شوق و علاقه پرسنل اين قسمت در راستاي اعتماد سازي و بازگرداندن اعتبار و برند خليج فارس به شركت و ارائه گزارش عملكرد روزانه آنها اين امور را تسهيل مي نمايد گفتني است دارا بودن امكان ارايه خدماتي مانند معاينه فني خودروهاي سنگين و مراكز ذخيره سازي گندم و محيطي با قابليت وسيع و مجهز بودن به پيشرفته ترين دستگاه هاي تست و عيب يابي خودروهاي نسل جديد اين مركز خدماتي را از ساير مراكز متمايز مي كند.

نقش مركز خدمات فني و خودرويي در بالا رفتن راندمان كاري ناوگان:

لزوم تعمير و نگهداري خودروها پرسنل مجرب با دغدغه ارائه بهترین راهکار: واحد فني و عمليات در دوره مديریت فعلي با هدف تسريع در انجام فعاليت هاي فني و عملياتي؛ سازماندهي و برنامه ريزي هاي اساسي در راستاي پيشبرد اهداف شركت از معاونت اجرايي منفك و زير نظر مديرعامل شروع به كار كرده

در بهترين شرايط ايجاب مي كند مركز خدمات فني و خودرويي بعنوان يك پشتيبان نقش مهم و حياتي داشته باشد. اين مركز با تعيين ساعت پذيرش حداكثر 13:30 و اعلام ساعت خروج خودروها از طريق اتوماسيون اداري از اتلاف وقت جلوگيري نموده و براساس آمارهاي ارائه شده كم شدن تعداد ماشين هاي خواب پس از بهمن ماه سال 97 تا به امروز نقش اين مركز را در بالا رفتن راندمان كاري ناوگان نمايان مي نمايد.

تخصص هاي پرسنل مركز خدمات فني و خودرويي:

اين مركز داراي 80 نيروي متخصص مي باشد كه با مهارتهاي فني در تعميرگاه مشغول بكار هستند. در چند سال اخير با بازنشسته شدن نيروهاي كارآزموده قديم و جايگزين شدن نيروهاي جوان به جاي آنها كه برخي از آنها بيرون از شركت دوره هاي تخصصي فني گذرانده اند و يا در كلاسهاي آموزشي گواه صاحب فن شده اند با ارائه ي اين اطلاعات فني و آموزشهاي در حين كار به همديگر (آموزشهاي فني و تخصصي سيستمهاي جديد)، متخصص در وظيفه خود مي باشند. حتي مي توانيم ادعا كنيم با اين نيروها مي توانيم ماهانه 600 دستگاه خودرو از بيرون شركت پذيرش داشته باشيم و براي شركت درآمدزايي ايجاد كنيم.

مستقل بودن بخش فني و عمليات و زير مجموعه مديرعامل بودن موجب سرعت بخشيدن به كارها و انجام بهينه كارها و افزايش راندمان اين مجموعه مي شود و در اين راه اتحاد و انضباط كاري پرسنل زيرمجموعه فني و عمليات و ارائه 2 نوبت گزارش روزانه و شور و شوق پرسنل فني در انجام كارها بسيار حائز اهميت است.

برخي از مشتريان ما

باربري-حمل و نقل كالا-تخلیه و بارگیری-پایانه-ترمینال-گمرک-حمل زميني-اجاره كانتينر-استعلام بار-استعلام قیمت-صادرات كالا-واردات كالا-ترانزيت كالا -كرايه حمل-كرايه كاميون-حمل بار به خارج-حمل بار از خارج-حمل دريايي-حمل هوايي-سرویس-خدمات-ماموریت