گلچينی از قراردادهای ما

بهترين پيشنهادات در اينجا گوشه ای از قراردادهای شرکت ما قابل مشاهده است. اميدواريم بزودی با شما همکاری داشته باشيم.

حمل روغن

از بندر اميرآباد به ساوه

توزيع آرد

توزيع استاني – سايرشهرها

بشکه مواد

از تهران به بندرعباس

حمل گندم و برنج

برنامه ابلاغي از چابهار به مقاصد مختلف

فرآیند ارائه ­خدمات حمل و نقل

بازاریابی

مذاکره: در این روش ابتدا مشتریان بالقوه هر منطقه شناسایی می­گردند که از طریق تلفن، ایمیل و … ارتباط اولیه صورت می‌پذیرد. سپس با برگزاري جلسات متعدد و مذاکرات حضوری توانمندی‌های شرکت مطرح مي‌شود و در صورت تمایل مشتری مراحل بعدی (عقد قرارداد و….) صورت می‌پذیرد.


شرکت در مناقصات: در این روش از طریق روزنامه، اینترنت و شرکت‌هایی که مناقصات را جمع‌آوری و ارائه می‌کنند از کلیه مناقصات داخلی و خارجی مطلع و با توجه به توانایی‌های شرکت در آن منطقه خاص، در مناقصات شرکت می‌نماید. فرآیند تعیین نرخ شرکت در مناقصات با همکاری مدیران شعب، مدیر مالی، مدیر بازاریابی صورت می‌پذیرد و پس از تأیید و امضاء اعضاي هیئت مدیره در مناقصه ارائه نرخ می‌شود.


مکاتبات: در این روش پس از شناسایی مشتریان خاص (به‌طور مثال واحدهای صنعتی یک شهرک صنعتی) با تک‌تک این واحدهای صنعتی مکاتبه ‌صورت می‌پذیرد و عمدتاً همراه با مکاتبات صورت گرفته یک نسخه از کاتالوگ شرکت نیز ارائه می‌شود و در صورت پذیرش از سوي مشتری، مراحل بعدی کار صورت می‌گیرد.

عقد قرارداد

 پس از انجام مرحله بازاریابی، در صورت موافقت مشتری پیش‌نویس قرارداد به مشتری ارائه می­شود که پس از بررسی مشتری و با توافق طرفین، قرارداد منعقد می‌شود. در این مرحله مدیر امور قراردادها، مدیر حقوقی و ذیحساب شرکت، قرارداد را تأیید می­نمایند و جهت امضای نهایی به اعضاي هیئت مدیره ارائه می­شود.

برنامه‌ریزی حمل

 بر اساس مفاد قرارداد، واحد برنامه‌ریزی حمل با استفاده از سيستم جامع تحت وب و بهره‌گيري از توانمندي‌هاي شعب و نمايندگي‌هاي سراسر كشور، نسبت به برنامه‌ریزی صحیح حمل به صورت برخط اقدام نموده و تحويل به موقع محموله در مقصد را كنترل مي‌نمايد. همچنين، اين واحد پس از اتمام عمليات حمل نيز نسبت به كنترل اسناد بارنامه‌اي حمل و ارسال اين اسناد به امور مالي اقدام مي‌نمايد.

عملیات حمل

 واحد ناوگان شرکت بر اساس برنامه‌ي حمل ابلاغي از سوي واحد برنامه‌ريزي حمل نسبت به تأمين کاميون مورد نیاز جهت انجام مطلوب برنامه حمل با توجه به نوع كاميون مورد نياز اقدام مي­نماید. این واحد با استفاده از نرم‌افزار GPS نسبت به كنترل دقيق حركت كاميون در مسير و تحويل مطلوب محموله در مقصد برنامه‌ريزي مي‌نمايد. مالكيت اين كاميون‌ها ممكن است در اختيار شركت باشدو يا به‌صورت خود مالکي و تجاری باشند.

تحويل كالا و تسویه حساب

 پس از انجام عملیات حمل، رانندگان کامیون‌هاي تجاري به شعب و نمایندگی­های شركت در سراسر کشور مراجعه و پس از تحويل مدارك تخليه و بارنامه‌هاي حمل و ثبت اين اطلاعات در سيستم جامع تحت وب، نسبت به دريافت حواله‌هاي بانك كشاورزي اقدام مي‌نمايند. اين حواله‌ها از كليه‌ي شعب سراسر كشور بانك كشاورزي قابل دريافت كرايه مي‌باشند.

پس از دريافت مدارك تخليه كالا توسط شعب و نمایندگی­هاي شركت از رانندگان، اين مدارك به واحد برنامه‌ريزي حمل ارسال و پس از كنترل در اين واحد، به امور مالي شركت جهت تهيه صورت­حساب نهایی و ارسال براي مشتریان ارائه مي‌شود.

نحوه‌ قيمت‌گذاری خدمات

  • حمل گندم: حمل گندم سراسری از طريق برگزاري مناقصه توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران تعیین می­شود. گندم تعهدی نیز از طریق برگزاری مناقصه توسط شرکت‌هاي غله و خدمات بازرگانی مناطق، تعیین نرخ می‌شود. گندم آزاد نيز از طريق مذاكره تعيين نرخ مي‌شود.


    حمل آرد: از طریق چانه‌زني و مذاكره با بخش خصوصي و بر اساس قیمت تعیین شده توسط كميته قيمت‌گذاري نان در استانداري‌ها تعیین نرخ می­شود.


    حمل ساير محمولات: از طريق برگزاري مناقصه و مذاكره توسط كارفرمايان تعیین می­شود. سعي در تعيين حاشيه سود منطقي با مدنظر قراردادن شرايط ساير رقباي شركت‌كننده در مناقصه، منجر به  گرفتن كار از كارفرما مي‌شود.

  • کمیسیون صدور بارنامه: بر اساس دستورالعمل سازمان پايانه‌هاي كشور، درصدي از مبلغ كل كرايه حمل به شركت صادركننده بارنامه (حمل و نقل بين‌المللي خليج‌فارس) در قبال صدور بارنامه، تعيين و اخذ مي‌شود.

  • تخلیه و بارگیری، انبارداري: عملیات تخلیه و بارگیری و انبارداري كليه كالاها، از طریق مذاكره با شركت بازرگاني دولتي ايران و يا ساير صاحبان كالا قیمت‌گذاری می­شود.

  • مركز معاينه فني: بر اساس نرخ مصوب سازمان حمل و نقل و پايانه‌هاي كشور تعيين و توسط هيئت مديره شركت تصويب مي‌شود.

باربري-حمل و نقل كالا-تخلیه و بارگیری-ترمینال-گمرک-ناوگان-پایانه-حمل زميني-اجاره كانتينر-استعلام بار-استعلام قیمت-صادرات كالا-واردات كالا-ترانزيت كالا -كرايه حمل-كرايه كاميون-حمل بار به خارج-حمل بار از خارج-حمل دريايي-حمل هوايي-سرویس-خدمات-قرارداد-FOB-FOC