شرکت.ت ایثارگری خ.ح ونقل.گ وا.ک.ایده آل شهرآرا

70.78درصد

سازمان خصوصی سازی-وکالتی

2.33درصد

شرکت حمل ونقل وخدمات دریایی آبادان-سهامی خاص

1.99درصد

تاریخچه شرکت

شرکت حمل و نقل بین المللی گندم و آرد ایران (سهامی خاص) در تاریخ ۳۱ اردیبهشت۱۳۶۸ تحت شماره ۷۴۹۵۶ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و در تاریخ ۱۶مرداد۱۳۶۸ شروع به فعالیت نمود. نام شرکت حمل و نقل بین‌المللی گندم و آرد به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۲۴آذر۱۳۸۳ به شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج‌فارس تغییر یافت. قابل ذکر است شرکت ترانس کنتینانتال به موجب تصویب‌نامه شماره ۷۳۰۴ مورخ ۲۵تیر۱۳۵۹ شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران به تملک وزارت بازرگانی در آمد و نام شرکت ترانس کنتینانتال تغییر یافت.

 

به‌استناد صورتجلسه‌ی مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام مورخ ۱۰ تیر۱۳۸۹، نوع شرکت از «سهامی‌خاص» به «سهامی عام» تغییر یافت و در تاریخ ۲۹خرداد۱۳۹۰ در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها‌ و مؤسسات غیر تجاری به ثبت رسید. همچنین، نام شرکت در تاریخ ۱ تیر۱۳۹۰ با شماره‌ی ۱۰۸۷۴ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده‌است.

با توجه به نتیجه‌ی اقدامات انجام شده و ارائه‌ی تعهدات لازم، نام این شرکت از تاریخ ۱۸ تیر۱۳۹۰ به عنوان چهارصد و شصت و یکمین شرکت پذیرفته شده در بخش «حمل و نقل زمینی»، گروه «سایر حمل و نقل زمینی» و طبقه‌ی «حمل و نقل زمینی بار» با نماد «حفارس(Hefars)» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

2im00g

سهام شرکت توسط سازمان خصوصی‌سازی در ۳۱ اردیبهشت۱۳۹۷ به شرکت تعاونی ایثارگری خدمات حمل و نقل ایده آل شهرآرا منتقل گردید. لازم به ذکر است شرکت مذکور ۱۲ سال سابقه فعالیت مستمر در عرصه حمل ونقل دارد و به هدف توسعه فعالیت‌ها و افزایش سهم بخش تعاون از اقتصاد کشور مبادرت به خریداری سهام عمده نموده است.

گالری عکس

5291
5173